چند نکته ساده اما مهم برای نصب و اجرای فیلم ها

راهنمای نصب و فعالسازی

نصب و فعالسازی فیلم ها فقط یکبار و برای همیشه روی سیستم شما انجام میشه، مراحل کار بسیار  ساده است و با استفاده از راهنمای زیر به سادگی می تونید  این کار رو انجام بدین:

مشکل در دانلود کردن فایل ها

با توجه به حجم فایل ها برای دانلود آن ها حتما از لپ تاپ و کامپیوتر و با استفاده از نرم افزار های دانلود منیجر مثل IDM یا همون Internet download manager اقدام کنید.
این نرم افزار دوتا مزیت داره:
1.سرعت دانلود شما رو بالاتر میبره
2. در صورتی که روند دانلود شما متوقف بشه، بار بعدی که سعی می کنید، به جای اینکه دانلود شما از صفر درصد شروع بشه از ادامه مرحله قبلی آغاز میشه
در کل سعی کنید نه فقط در مورد این فیلم ها که برای دانلود هر فیلم، نرم افزار و یا فایل حجیمی از این نرم افزار استفاده کنید.
این نرم افزار رایگان و کم حجم هست، با یه سرچ ساده لینک های دانلود اون رو پیدا خواهید کرد. 

مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ( خارج کردن فایل ها از حالت فشرده)

اگر موقع اکسترکت کردن فایل ها به خطا مواجه میشین ، 2 دلیل می تونه داشته باشه:

1) فایل ها به صورت کامل دانلود نشدن
برای بررسی این مورد کافیه حجم فایل دانلودی خودتون رو با حجم قید شده برای هر فصل در صفحه مربوط به همون فصل مقایسه کنید
به طور مثال با مراجعه به سایت و رفتن به صفحه فصل اول مدارهای الکتریکی در سایدبار کنار صفحه میزان حجم فایل این فصل رو مشاهده می کنید

2) اگر فایل ها به صورت کامل دانلود شده بودن، مشکل اکسترکت نشدن فایل ها، ناشی از آپدیت نبودن نسخه WINRAR شماست. کافیه با یه جستجوی ساده آخرین نسخه این نرم افزار رو نصب کنید.

سیاه بودن صفحه هنگام پخش فیلم ها

این مشکل به دلیل نبودن codec های لازم بر روی سیستم شما پیش میاد.
برای برطرف کردن اون کافیه عبارت ” دانلود Codec lite ” رو جستجو کنید و این نرم افزار کم حجم و رایگان رو دانلود و نصب کنید، بعد از نصب یک بار سیستم خودتون رو ریست کنید و مجدد فیلم ها رو اجرا کنید، خواهید دید که این مشکل حل شده.

این کدک ها نه فقط برای اجرای این فیلم ها که برای اجرای طیف وسیعی از فرمت های صوتی و ویدیویی به شما کمک می کنه پس خوبه که اون رو روی سیستم خودتون داشته باشید/

دریافت خطای مسیر فایل هنگام اجرای نرم افزار

در مسیری که فایل ها رو روی هارد سیستم خودتون کپی می کنید. هیچ فولدری با نام فارسی نباشه و تمام فولدرها رو به انگلیسی نامگذاری کنید. چون در غیر این صورت فایل STAR اجرا نمیشه.

مشکل هسته ویندوز

در بین صدها نفر از دوستان عزیزی که فیلم ها رو تهیه کردن، تا به امروز 3 مورد هم وجود داشته که متاسفانه هسته ویندوز اون ها سالم نبوده و برای اجرای فیلم ها ناچار به نصب مجدد ویندوز شدن.