برای دانلود برنامه پخش کننده فیلم ها، فایل فیلم ها و دسترسی به لایسنس خود از طریق لینک بالای صفحه وارد حساب کاربری خود شوید.
نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید.
به طور پیش فرض نام کاربری شما برگرفته از شناسه ایمیلی است که هنگام خرید وارد کرده اید.
به طور مثال ا گر ایمیل شما example@gmail.com باشد نام کاربری شما example خواهد بود.
در بالای صفحه بر روی نام کاربری خود کلیک کنید.
گزینه پنل کاربری را انتخاب کنید.
در پنل کاربری به قسمت “سفارش ها” بروید.
در ردیف سفارش مورد نظر خود روی گزینه “نمایش” کلیک کنید.
بر اساس سیستم عامل مورد نظر خود، یکی از پلیرها را دانلود و نصب نمایید.

توجه داشته باشید کد فعال سازی شما تنها بر روی یک سیستم عامل نصب و فعال می شود. امکان مشاهده فیلم ها بر روی دو یا چند سیستم عامل وجود ندارد. پس لطفا با دقت پلیر مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

کلید لایسنس خود را از این قسمت کپی کرده و در برنامه پخش کننده (پلیر) خود وارد نمایید.
به طور کلی نیازی به دانلود فیلم ها از این قسمت نخواهید داشت و پس از نصب پلیر و وارد کردن لایسنس، سریعا به فیلم ها دسترسی خواهید داشت و برنامه پلیر به صورت خودکار فیلم ها را دانلود می نماید.
استفاده از پلیر بسیار ساده می باشد. با این حال اگر در این خصوص نیاز به راهنمایی داشتید می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

دانلود نرم افزار و اپلیکیشن

لینک دانلودی که در قسمت توضیح داده شده در بالا می بینید از سمت وب سایت اسپات پلیر قرار داده شده و به طور حتما این لینک ها سالم و درست هستند، چنانچه در دانلود آن ها با هرگونه خطایی روبرو شدین، مشکل از سمت اینترنت و یا مرورگر شماست. همچنین می توانید جهت اطمینان، نرم افزار و اپلیکیشن را از صفحه اول سایت اسپات پلیر به آدرس زیر دانلود نمایید:

نحوه دسترسی به جزوات

اگر از کاربران جدید سایت هستید:
پس از ورود به سایت از طریق نام کاربری و رمز عبور خود، به صفحه دوره ای که خریداری کرده اید بروید، سایت شما را به عنوان دانشجوی دوره شناسایی کرده و لینک دانلود جزوات را به صورت فعال در همان صفحه می بینید.
اگر از کاربران قدیمی سایت هستید:
پس از ورود به سایت از طریق نام کاربری و رمز عبور خود، به پنل کاربری و سپس به بخش دانلود ها بروید، لینک دانلود جزوات در کنار دانلود فیلم ها موجود می باشد.